De volgende oefenwedstrijden zijn er voor ldodk 1

 

 

20-8-2019 sco 1 en 2 tegen ldodk 1 en 2 19.00 -2030 te olderholtpade

24-8-2019 ldodk 1 en 2 tegen dvo 1 en 2 te Noordwolde

27-9-2019 dodk 1 en 2 tegen Dos 46 1 en 2 te Gorredijk

29-8-2019 de Hoeve 1 tegen ldodk 3 in de Hoeve

31-9-2019 ldodk 1 en 2 tegen KZ 1 en 2 om 14.00 en 15.30 open dag

voor ldodk 3 wordt er nog gezocht naar tegenstander.

Op 7 september 2019 begint de competitie.

Het is het eerste en tweede van LDODK Rinsma Modeplein gelukt om zich te plaatsen voor de kruisfinale.

 

Op vrijdagavond 21-6-2019 om 20.30 speelde LDODK 2 in Hardewijk tegen Blauwwit  2. 

LDODK 2 werd Kampioen van  Nederland van de reserve ereklasse

Een dag later speelde het eerste thuis in De LIer tegen DOS 46 1 uit Nijeveen. de wedstrijd werd helaas verloren. LDODK werd daarom tweede van Nederland.

 

 

 

De Selectie

 

indelingen veld 2019-2020 

  EKA    
1 AW/DTV 1 Zo Amsterdam
2 Blauw-Wit (A) 1 Zo Amsterdam
3 Fortuna/Delta Logistiek 1 Zo Delft
4 KCC 1 Za Capelle Aan Den IJssel
5 LDODK/Rinsma Modeplein 1 Zo Terwispel-Gorredijk
6 PKC/SWKGroep 1 Za Papendrecht
       

 

  REKA    
1 Blauw-Wit (A) 2 Zo Amsterdam
2 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 Za Driebergen-Rijsenburg
3 Fortuna/Delta Logistiek 2 Zo Delft
4 KCC 2 Za Capelle Aan Den IJssel
5 LDODK/Rinsma Modeplein 2 Zo Terwispel-Gorredijk
6 PKC/SWKGroep 2 Za Papendrecht

 

  ROKA    
1 Blauw-Wit (A) 4 Zo Amsterdam
2 De Meeuwen 2 Za Putten
3 DOS '46 3 Za Nijeveen
4 Drachten/Van der Wiel 2 Za Drachten
5 LDODK/Rinsma Modeplein 3 Za Terwispel-Gorredijk
6 Nic. 2 Zo Groningen
7 Sparta (Zw) 2 Za Zwolle
8 Unitas/Perspectief 3 Za Harderwijk
Reserve hoofdklasse                
                 
  RHKA         RHKB    
1 KVS/Maritiem 2 Za S-Gravenhage   1 PKC/SWKGroep 3 Za Papendrecht
2 KCC/SO natural 2 Za Capelle Aan Den IJssel   2 LDODK/Rinsma Modeplein 3 Za Terwispel-Gorredijk
3 DSC 3 Zo Eindhoven   3 Unitas/Perspectief 2 Za Harderwijk
4 Rohda 2 Za Amsterdam   4 DeetosSnel 2 Za Dordrecht
5 Blauw-Wit (A) 3 Zo Amsterdam   5 SKF 2 Za Veenendaal
6 Nieuwerkerk 2 Za Nieuwerkerk Aan Den IJssel   6 SCO 2 Za Wolvega
7 GKV/Enomics 2 Za Gorinchem   7 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 Za Driebergen-Rijsenburg
8 Avanti/Flexcom 2 Za Pijnacker   8 DSC 2 Za Eindhoven
                 
                 
                 

LDODK 1 is er niet in geslaagd te winnen van PKC in de kruisfinale.

 

Hierdoor gaat PKC door naar de finale in ZIGGO DOME.

LDODK 3 is kampioen geworden in de reserve overgangs klasse A en is gepromoveerd naar de Hoofdklasse zaal.

Bovenster rij teammanager  Jasper Bos, Collin van der Molen,

midddelste rij Lex Punter, Wietse Waninge, Feiko de Vreede, Tako Klabbers, Martijn Zwart en coach  Eric Koelma

onderste rij Tamara , Anke Jelsma, Hilde de Boer, Denise Kroes, Heleen Russchen, Jildau Bijker- Bos en haar dochter

LDODK 1 heeft zich nu al met nog twee wedstrijden te spelen geplaatst voor de kruisfinale

LDODK 2 heeft ook nog kans om zich te plaatsen voor de kruisfinale van de reserve korfballeage.

Het derde staat nu drie punten voor en kan als men wint van Dos 46 en de concurrentie laat punten vallen dit weekend al kampioen worden met nog twee wedstrijden dan te gaan.

 

LDODK 1 staat voor kerstmis in de korfballeage op de 5 de plaats.

Helaas werden er punten verloren tegen DOS 46 en  PKC en werd er gelijk gespeeld tegen KZ en  Top.

Tegen DVO, Deetos en KCC werd er gewonnen.

LDODK 1 heeft nu dan ook 8 punten

De volgende wedstrijd is tegen nummer 4 Blauw-wit Amsterdam in Kortezwaag op 13 januari 2019.

 

LDODK 2 doet het erg goed dit jaar en staat op de tweede plaats samen met Fortuna.

Gewonnen werd er van PKC, DVO, Dos 46 en KZ. gelijk werd er gespeeld tegen Deetos snel.

Verloren werd er van KCC en Top.

De volgende wedstrijd is tegen Blauwwit de nummer 1.

 

LDODK 3 staat na 4 wedstrijden vierde.

Gewonnen werd er van Drachten van der wiel 2 en Tempo  3.

Gelijk gespeeld tegen DVO 3.

Verloren werd er van Dalto 4.

De volgende wedstrijd is tegen DOS 46 3 op 12 januari om 16 .45.

LDODK 3

De eerste wedstrijden zaal zijn inmiddels geweest.

LDODK 1 en 2 zijn redelijk begonnen in de zaal na 3 wedstrijden staat het tweede tweede en LDODK  1 staat op de eerste plaats met meerdere andere ploegen.

Het derde heeft hun eerste wedstrijd gelijk gespeeld tegen DVO 3.

 

Ldodk 1 heeft al enkele weken geen veldwedstrijden meer.ze staan met Dos46 bovenaan.

Het team van Feiko ldodk 3 heeft samen met WezHandig en Rodenburg de leiding in hun klasse. Op onderling resultaat staat het derde bovenaan. Rodenburg en wez handig moeten albeide 2x tegen elkaar spelen.