Ldodk 1 heeft al enkele weken geen veldwedstrijden meer.ze staan met Dos46 bovenaan.

Het team van Feiko ldodk 3 heeft samen met WezHandig en Rodenburg de leiding in hun klasse. Op onderling resultaat staat het derde bovenaan. Rodenburg en wez handig moeten albeide 2x tegen elkaar spelen. 

LDODK 1 staat voor kerstmis in de korfballeage op de 5 de plaats.

Helaas werden er punten verloren tegen DOS 46 en  PKC en werd er gelijk gespeeld tegen KZ en  Top.

Tegen DVO, Deetos en KCC werd er gewonnen.

LDODK 1 heeft nu dan ook 8 punten

De volgende wedstrijd is tegen nummer 4 Blauw-wit Amsterdam in Kortezwaag op 13 januari 2019.

 

LDODK 2 doet het erg goed dit jaar en staat op de tweede plaats samen met Fortuna.

Gewonnen werd er van PKC, DVO, Dos 46 en KZ. gelijk werd er gespeeld tegen Deetos snel.

Verloren werd er van KCC en Top.

De volgende wedstrijd is tegen Blauwwit de nummer 1.

 

LDODK 3 staat na 4 wedstrijden vierde.

Gewonnen werd er van Drachten van der wiel 2 en Tempo  3.

Gelijk gespeeld tegen DVO 3.

Verloren werd er van Dalto 4.

De volgende wedstrijd is tegen DOS 46 3 op 12 januari om 16 .45.

LDODK 3

LDODK 1 heeft zich nu al met nog twee wedstrijden te spelen geplaatst voor de kruisfinale

LDODK 2 heeft ook nog kans om zich te plaatsen voor de kruisfinale van de reserve korfballeage.

Het derde staat nu drie punten voor en kan als men wint van Dos 46 en de concurrentie laat punten vallen dit weekend al kampioen worden met nog twee wedstrijden dan te gaan.

 

Het is het eerste en tweede van LDODK Rinsma Modeplein gelukt om zich te plaatsen voor de kruisfinale.

 

Op vrijdagavond 14-6-2019 om 20.30 speelt LDODK 2 in Papendrecht tegen PKC 2

Een dag later speelt het eerste thuis in Gorredijk tegen Top 1 uit Sassenheim. deze wedstrijd begint om 19.00 uur.

 

De Selectie

 

Selectie LDODK 1 en 2 2018-2019

 

LDODK 3 is kampioen geworden in de reserve overgangs klasse A en is gepromoveerd naar de Hoofdklasse zaal.

Bovenster rij teammanager  Jasper Bos, Collin van der Molen,

midddelste rij Lex Punter, Wietse Waninge, Feiko de Vreede, Tako Klabbers, Martijn Zwart en coach  Eric Koelma

onderste rij Tamara , Anke Jelsma, Hilde de Boer, Denise Kroes, Heleen Russchen, Jildau Bijker- Bos en haar dochter

Reserve hoofdklasse                
                 
  RHKA         RHKB    
1 KVS/Maritiem 2 Za S-Gravenhage   1 PKC/SWKGroep 3 Za Papendrecht
2 KCC/SO natural 2 Za Capelle Aan Den IJssel   2 LDODK/Rinsma Modeplein 3 Za Terwispel-Gorredijk
3 DSC 3 Zo Eindhoven   3 Unitas/Perspectief 2 Za Harderwijk
4 Rohda 2 Za Amsterdam   4 DeetosSnel 2 Za Dordrecht
5 Blauw-Wit (A) 3 Zo Amsterdam   5 SKF 2 Za Veenendaal
6 Nieuwerkerk 2 Za Nieuwerkerk Aan Den IJssel   6 SCO 2 Za Wolvega
7 GKV/Enomics 2 Za Gorinchem   7 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 Za Driebergen-Rijsenburg
8 Avanti/Flexcom 2 Za Pijnacker   8 DSC 2 Za Eindhoven
                 
                 
                 
Reserve hoofdklasse                
                 
  RHKA         RHKB    
1 KVS/Maritiem 2 Za S-Gravenhage   1 PKC/SWKGroep 3 Za Papendrecht
2 KCC/SO natural 2 Za Capelle Aan Den IJssel   2 LDODK/Rinsma Modeplein 3 Za Terwispel-Gorredijk
3 DSC 3 Zo Eindhoven   3 Unitas/Perspectief 2 Za Harderwijk
4 Rohda 2 Za Amsterdam   4 DeetosSnel 2 Za Dordrecht
5 Blauw-Wit (A) 3 Zo Amsterdam   5 SKF 2 Za Veenendaal
6 Nieuwerkerk 2 Za Nieuwerkerk Aan Den IJssel   6 SCO 2 Za Wolvega
7 GKV/Enomics 2 Za Gorinchem   7 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 Za Driebergen-Rijsenburg
8 Avanti/Flexcom 2 Za Pijnacker   8 DSC 2 Za Eindhoven
                 
                 
                 

LDODK 1 is er niet in geslaagd te winnen van PKC in de kruisfinale.

 

Hierdoor gaat PKC door naar de finale in ZIGGO DOME.